Обов'язки охорони

🛡Обовʼязки охорони ЖК Svitlo Park

1. Основним завданням охорони ЖК Svitlo Park є участь в рамках повноважень в припинені протиправних дій осіб на вулиці і в громадських місцях житлового комплексу, направлених проти його мешканців та їх майна. 

2. Охорона працює цілодобово.
Патруль здійснює обхід комплексу по маршруту протягом доби, окрім періоду дії комендантської години.
Під час комендантської години охорона перебуває на пункті спостереження.

3. Охорона має право вимагати від осіб, які проживають на території ЖК та відвідувачів, службових осіб, дотримання встановлених правил, пропускного та внутрішньооб’єктового режиму ЖК.

4. У разі виявлення порушень порядку у громадських місцях та на вулиці (розпивання алкогольних напоїв, появу в стані алкогольного сп'яніння, суперечки осіб на території комплексу тощо) присікти правопорушення, у разі потреби викликати Нацполіцію.

5. До приїзду патруля Нацполіції охорона комплексу має право проводити заходи з затримання осіб, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, а також за обставин, що загрожують життю і здоров’ю людей, обмежувати рух транспорту і пішоходів на окремих ділянках вулиць.

6. Заходи фізичного впливу і спеціальні засоби можуть бути застосовані лише за таких обставин: 
- для захисту від нападу, що загрожує їхньому життю і здоров’ю та інших осіб, якщо іншими способами відвернути загрозу неможливо; 
- для відбиття групового або збройного нападу на патруль, якщо життю або здоров’ю патрульних загрожує небезпека.

7. Перебування охорони в житловій частині будинків (вище першого поверху) дозволяється тільки за викликом мешканця або у випадках зафіксованого правопорушення.
Потрапляння в квартири мешканців заборонено. В разі виникнення в квартирі ситуації, що потребує залучення органів правопорядку, мешканці самостійно викликають поліцію (102).

8. При виявленні псування зеленої зони, фасаду будівель тощо негайно повідомляти начальнику охорони, диспетчеру ЖК, при необхідності викликати поліцію.

9. З порушниками ПДР на території комплексу проводити бесіди про неприпустимість подібних дій в подальшому.

10. Перешкоджати потраплянню на територію комплексу сторонніх осіб, що не мають права доступу: не є власниками, орендарями квартир чи їхніми гостями.
Кожен відвідувач повинен мати СКД-ключ або перепустку для доступу на територію комплексу.
Мешканці для своїх гостей, курʼєрів, таксі створюють тимчасову онлайн-перепустку. 

11. Тримати шлагбаум в закритому стані. Допускати в'їзд транспортного засобу на територію ЖК тільки згідно з правилами пропуску.

12. Стежити за протипожежним станом об'єкта і територією житлового комплексу. В разі виявлення пожежі, викликати екстрені служби.
При під'їзді пожежного розрахунку скоординувати їх дії, а в разі необхідності надати постраждалим допомогу в рамках своїх повноважень. При виникненні загрози власному життю і здоров'ю співробітників охорони, оцінивши ситуацію, відійти на безпечну відстань, не послаблюючи спостереження за територією, що охороняється.

Новости

Загрузите наше приложение