Про нас

Керуюча компанія ТОВ «Комфорт-Таун» працює на ринку житлово-комунальних послуг з 2011 року.
В управлінні компанії перебувають п'ять житлових комплексів з власною інфраструктурою: офісними та торговими приміщеннями, підземними та надземними паркінгами - ЖК «Комфорт Таун» , ЖК «Тетріс Хол», ЖК «Діброва Парк», ЖК «SVITLO RARK», ЖК "White Lines"  Компанія «Комфорт-Таун» охоплює повний цикл питань з управління нерухомістю на всіх стадіях реалізації проєкту: від етапу проєктування до функціонування об'єкта після введення в експлуатацію. Саме такий комплексний підхід до планування управлінням нерухомістю дозволяє домагатися найкращих результатів.

Діяльність:

  • Інженерно-технічне обслуговування об'єктів: ліфтового господарства, систем вентиляції, димовидалення та пожежогасіння, опалення, гарячого та холодного водопостачання, електричних мереж, конструктивних елементів будівлі і ін.
  • Обслуговування території ЖК: прибирання, озеленення та благоустрій прибудинкової території та місць загального користування; взаємодія і ведення договорів по комунальним послугам для життєзабезпечення нерухомості.
  • Підготовка та укладення договорів на обслуговування та додаткові послуги;
  • Організація роботи диспетчерської служби та служби абонентського обслуговування: прийом заяв, реагування на аварійні ситуації, надання довідок, консультації;
  • Організація охорони території та інфраструктури житлових комплексів;
  • Експлуатаційне обслуговування паркінгів.

 
Ми підходимо індивідуально до управління кожним об'єктом, враховуючи всі його особливості, інженерні комунікації та побажання власників. Ми розробляємо план дій і ефективно втілюємо його в життя, прагнемо керувати нерухомістю з позиції власника, забезпечуючи всі необхідні умови для безперебійного функціонування будівель.

Ми готові до співпраці з власниками та орендарями житлових приміщень, які розуміють, що забезпечити комфортні умови для гідного життя можна тільки спільними зусиллями обслуговуючої компанії і мешканців будинку.

Завантажте наш додаток